Yer Minderi Modelleri

Evlerinizi daha dinamik ve daha genç bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız sizler de mobilya ve ürün seçimlerinde biraz daha dikkatli davranmalısınız. Bu ürünlerden bir tanesi yer minderleridir ve son dönemde fazlasıyla popüler olan bu ürünler ile birlikte sizler de artık gereksiz mobilyalarınızdan kurtulabilir ve ev içerisinde bu minderlerin üzerinde vakit geçirebilirsiniz. Koltuklar varken neden minderler diye düşünebilirsiniz ancak az önce de belirttiğimiz gibi bu ürünler daha dinamik bir görüntü için sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.


Yer minderi modelleri incelendiğinde daha çok şekline göre fark yarattıklarını söylemek mümkün! Kumaş kalitesine göre de modellerine ayrılan ancak daha çok bunu belirleyen şekilleri olduğu için sizlere en çok tercih edilen modeli anlatmak istiyorum. Çift katlı kare yer minderi modelleri sayesinde çok fazla yer kaplamayan ancak fazlasıyla kullanışlı olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Fiyat olarak çok uygun rakamlar ile karşınıza çıktığını söylemek mümkün bu yüzden bütçelerinize çok fazla zarar vereceğini düşünmüyorum!

Yer minderi modelleri farklı renk ve farklı tasarımları ile sitemizde huzurlarınıza çıkıyor ve mobilyalarınızın rengine uyumlu olsun diye farklı renkleri de sizinle buluşturmaya karar verdik. Renk seçimini yaptıktan sonra model seçimini de kolayca yapabilirsiniz bunun için Dekor10 beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek ve seçim yapmanızı çok daha kolay bir hale getirecektir.