Televizyon Ve Beyaz Eşya Markası LG Servis İzmir Bölgesi

Beyaz eşya ve televizyon ürünleri ile adını dünyaya duyurmuş olan LG markası, ülkemizde de faaliyet göstermekte ve oldukça ilgi görmekte olan markalardandır. Çeşitli bölgelerde olduğu gibi LG servis İzmir hizmeti ile televizyon ve beyaz eşya ürünlerindeki çeşitli hata ve arızaların tespitini yapmakta olan firmayız. Alanında uzman deneyimli çalışanlarımız ile sağlamış olduğumuz özel servis hizmetinde kaliteli aletler kullanmakta ve müşterilerimizin ürünlerindeki arızaları en kısa sürede gidermekteyiz.

Çeşitli yollarla zamana bağlı olarak eskiyen ve bozulan beyaz eşya ve televizyon cihazlarında oluşan sıkıntılar özel olarak tespit edilerek, bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Bu ürünlerde oluşan sorunların büyüklüğüne göre kaliteli parçalar ile tamir işlemi de sağlamaktayız.

LG Servis İzmir bölgesinde sağlamış olduğumuz özel hizmet için firmamız müşterilerine 7/24 aktif şekilde çalışan çağrı merkezi hizmetini de sunmaktadır. İstenilen her saat ve zamanda bizlere ulaşabilir ve gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Kısa süre içerisinde ürünlerin bakım ve onarım işlemleri yapılabilmekte ve cihazların kurulumu gibi hizmetleri de sağlamaktayız.

Ürünlerdeki değişmesi gereken parçalar için kaliteli parçalar sağlamakta ve her bir parça için de en az 1 yıl garanti süresi vermekteyiz. Çağrı merkezinden arayıp bizlere ulaşabilmenizin yanı sıra internet yolu ile de kolay bir şekilde ulaşabilme imkanı bulabilecek ve sağlamış olduğumuz bu hizmetten yararlanabileceksiniz.

Web: http://www.lgservisizmir.org

Leave a Comment