Sarıyer’in En Kaliteli ELECTROLUX Servisi ile Tanıştınız mı ?

Özel servis hizmetleri konusunda kendimize güveniyoruz. Özel Electrolux Servis ekibi olarak yaptığımız işin arkasında her daim durduk ve 1 yıl garantili servis hizmetleri ile birlikte bu çalışmaları daha resmi hale getirdik diyebiliriz. Garantili servis hizmetleri ile birlikte insanların güvenini de kazandık ve on yılı aşkın süredir koruduğumuz duruşumuzu bu ayrıcalık ile birlikte daha özel hale getirdik.

Sizlere hizmet vermek bizim için büyük bir ayrıcalık ve bu ayrıcalıklardan daha kısa sürede faydalanmak isterseniz eğer sizler de online olarak taleplerinizi iletebiliyorsunuz. Yeni dönem teknolojisine de ayak uyduran firmamız, iletişimi daha kolay hale getirmek adına bu tür bir çalışma hazırlamış durumda ve bu çalışma ile birlikte daha kolay iletişim de söz konusu hale geldi diyebiliriz.

Özel Sarıyer Electrolux Servis adresi olarak her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyor ve daha da önemlisi yeniliyoruz. Electrolux gibi kaliteli bir marka için hizmet veriyor olmak gerçekten kolay bir iş değil ancak biz ekibimiz ile birlikte bu yola çıktığımızda zaten ne kadar zorlu bir sektörde olduğumuzun bilincindeydik ve doğru adımlar atarak bu noktaya gelmeyi başardık.

Siz değerli dostlarımızı ofisimizde misafir etmek ve firmamızı derinlemesine incelemeniz adına fırsat sunmak isteriz. Kapılarımız sizlere her zaman açık ve hafta sonu dahi olsa bizlerden talepte bulunabilirsiniz. Servis hizmetlerini on yılı aşkın süredir devam ettiren ve çok sayıda insana hizmet vermeyi başaran firmamızı sizler de tercih edebilir ve Electrolux marka ürünlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Bu işi en iyi biz yapıyoruz diyemeyiz belki ama mükemmele yakın bir çalışma sistemine sahip olduğumuz gerçeğini de sizlerden saklamak istemeyiz.

WEB ADRESİ : https://www.electservis.com

Leave a Comment