Şamdan Modelleri

Daha çok yatak odaları ve misafir odalarında tercih edilen şamdanlar retro modelleri ile fazlasıyla dikkat çekiyor ve bu modellerin yanı sıra daha nostaljik modeller de bir adım öne çıkıyor diyebiliriz. Şamdanlar için sıradan bir abajur demek doğru olmaz ancak farklı siteleri incelerseniz bazı yorumcular bu ürünler için hatalı tanım yapmışlardır bu yüzden düzeltmekte fayda var diye düşünüyorum.


Şık şamdan modelleri ile sizler de özel gecelerinizi daha özel hale getirebilir ve şık bir görsel sunum ile partnerinizi de fazlasıyla memnun edebilirsiniz. Daha çok özel masaların hazırlanmasında ve büyük restaurantlarda tercih edilen bu özel ürünler için sizler de sitemizi tercih edebilir ve en özel modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Şamdan modelleri yazımızın başında da belirttiğimiz gibi daha çok retro modeller olarak tercih ediliyor ancak dilerseniz daha modern tasarımlara da giz atabilirsiniz. Mum ya da ışık eklemesi ile birlikte kendi tasarımınızı ortaya koymanız da mümkündür. Genellikle küçük led ve ampullerin kullanıldığı şamdanlar mum takviyesi ile daha hoş bir görüntüye sahip oluyor diyebiliriz.

Daha fazla detay ve daha fazla ürün için sizleri de galeri bölümüne davet ediyoruz. Henüz seçim yapmadıysanız bir de bizim setçiklerimizi inceleyin çünkü en popüler modelleri editörlerimiz sizler için seçti ve galeri bölümünde beğenilerinize sunmaya devam ediyoruz.