Özel Baymak Servis İstanbul ile 1 Yıl Garantili Hizmet

Isıtma ve soğutma sistemlerinde Türkiye devi olan Baymak satış sonrasında da teknik servis hizmetleriyle sizlerin her daim yanında olabilmektedir. Ülkemizin her köşesinde teknik servis ağını genişleten Baymak siz İstanbul’da siz kullanıcılarının da yanında. Isıtma ve soğutma sistemleri gibi iklimlendirme de kullandığınız Baymak ürünlerinizin her türlü teknik destek ve bakım ihtiyacı için Baymak güçlü alt yapıya teknolojiye sahip teknik servisleri ile siz kullanıcılarını yalnız bırakmamaktadır.

Sizlerin tüm sorunlarına çözüm bulmak adına istihdam ettiğimiz teknik ekiplerimiz her zaman alanında uzman ve yetkin, nitelikli kişilerden oluşmuş olup sizlere en kusursuz hizmet kalitesini sağlayabilecek imkana sahip bir konumdadır.

Baymak Servis İstanbul

Tüm sorunlarınıza karşı en iyi hizmeti sağlayabilen ekibimiz sizlerin kafasında en ufak bir soru işareti kalmadan problemlerinizi çözerek müşteri memnuniyetini sağlayacaklardır. Bu sayede sizlere en kusursuz teknik servis hizmetlerini ulaştırabilmekteyiz. Bu hizmetlerimizden ayrı olarak teknik servis sürecinde sizlere temin ettiğimiz tüm yedek parçalar Özel Baymak Servis İstanbul garantisi ile 1 yıl boyunca güvence altına alınmaktadır.

Bu doğrultuda sizlerin yedek parçalarla oluşabilecek aksaklıklarını tamamen ortadan kaldırmaktayız. Dileyen Baymak kullanıcılarımız 7/24 hizmet veren Özel Baymak Servis Çağrı Merkezlerimizden bizlere ulaşarak istek, şikayet ve önerilerini direk olarak bizlere iletebilirler.

En ufak sorunlarınıza bile büyük bir ciddiyetle yaklaşacağız ve problemlerinizi her zaman en iyi şekilde çözmekten ödün vermeyeceğiz. En kaliteli ve kusursuz teknik servis hizmetlerine ulaşabileceğiniz Baymak servislerimize sizleri bekliyoruz.

Website: https://www.baymak-servis.org

Leave a Comment