Masa Örtüsü Modelleri

Venedik, ipek, örgü son dönemin en popüler masa örtüsü modelleri olarak karşımıza çıkıyor ve dilerseniz nende bu kadar çok tercih edildiklerini hep birlikte inceleyelim ve daha sonra görseller ile siz değerli hanımlara daha net bir şekilde yardımcı olmaya çalışalım!


Venedik Masa Örtüsü Modelleri: Daha modern çizgilere sahip olan bu model renk olarak siyah ve beyazı bir arada yoğun bir şekilde kullanıyor. Bu modelin ana teması masanızdan çok daha büyük ve geniş olmasıdır. Daha ferah ve daha zengin masalar için bu modeli gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Grafik ve tasarım olarak da diğer modellerden çok daha özgün tasarımların yer aldığı bu modeller hanımların ilgi alanına girmiş durumda!

İpek Masa Örtüsü Modelleri: Kumaş kalitesi olarak ipek’in bu sektörde ne karda çok tercih edildiğini hepimiz biliyoruz ve masa örtüsü modelleri incelendiğinde de bu kaliteyi en iyi şekilde görebiliyoruz. İpek kumaşın daha uzun ömürlü ve çok daha kolay temizlenebiliyor olması da masa örtüsü modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri olmasını kolaylaştırıyor.

Örgü Masa Örtüsü Modelleri: Örgünün hanımlar için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve görsel olarak da çok şık bir duruş sergileyen bu modeller daha çok süs masaları için tercih edilir ve daha çok özel günlerde kullanılır. Örgünün harika görüntüsü ile sizler de tanışmak isterseniz bu modeli tercih edebilirsiniz. Diğer modeller için galeri bölümünü kullanmanız yeterli olacaktır.