İstanbul TEKA Teknik Servis Merkezi

Elektrikli mutfak teknolojileri alanında Türkiye’ nin lider markaları arasında bulunan Teka, fırın ve bulaşık makineleri ile ev hanımlarının en önemli yardımcısı oluyor. Teka fırın modelleri ile birbirinden leziz yemekler ve tatlılar hazırlamaya yardımcı olurken, bulaşık makineleri ile de çıkan bulaşıkları en rahat şekilde yıkayabilme imkanı kazandırıyor. Bu şekilde Teka markasının gündelik yaşantı içerisinde fırın ve bulaşık makinesi gibi önem taşıyan cihazlarındaki teknik sorunların süratle çözümü için TEKA Servis olarak İstanbul genelinde faaliyet gösteriyoruz.

Teka teknolojisini yakından tanıyan tüm teknik kadromuz ile hem Teka fırın hem de Teka bulaşık makinesi modellerindeki sorunlar için yanıt sunabilme potansiyeli taşıyoruz. Uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilen tüm işçilik ve yanı sıra parça değişim işlemleri 1 yıl olacak şekilde garantimiz altında bulunmaktadır. Bu şekilde gönül rahatlığı ile güvenilir Teka Servis Bahçeşehir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik hızlı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet yaklaşımımızdan haftanın her günü 24 saat boyunca kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken 444 78 56 numaralı çağrı merkezi numaramızı aramak olacaktır. Uzman teknikerlerimiz adresinize en yakın lokasyonda tam donanımlı servis araçları ile hazır bulunduğundan kısa zaman dilimlerinde müdahaleleri yerinde gerçekleştirebilmektedir. Bu şekilde gereksiz zaman kayıpları önlendiği gibi en kısa zaman dilimleri içerisinde Teka bulaşık makinesi ve fırın cihazlarınızı aktif şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik Teka Servis ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen onarım sonrasındaki kullanımda ilk günkü performans verimliliğini elde edebilirsiniz.

Leave a Comment