İstanbul Protherm Kombi Tamir Servisi

Orta ve Doğu Avrupa’nın öncelik edinmiş ısıtma ürünlerinden biri olan Protherm, uzun yıllardır tüketicilere güvenilir ürünler sunmaktadır. Bütün ürünlerin üretiminde tek bir hedef göze alınarak üretilmektir: Üst kalite ürünlerle hayatın içinde en iyi ısı konforunu sağlamak. Ürün ve hizmetlerdeki mükemmellik bu firmanın en güçlü yanlarındandır. Protherm, Vaillant Group’un bir alt markasıdır. Ürün bandını tüketici ihtiyaçlarına göre belirlemektedir. Sıcak su ve ısıtma sağlayan kombiler, radyatör, termosifon ve şofbenlerdir.

Protherm ürünleri halkın birçok kesimi tarafından kullanılmakta ve özellikle fiyat performans odağında çok kaliteli ürün olarak kabul görmektedir. Fiyatları birçok kombiden daha uygun olan Protherm bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Biz, Özel İstanbul Protherm Servis olarak ürünlerinizin onarım ve bakım çalışmalarını en iyi hizmetle sunmak için çalışmaktayız. Protherm kombilerinin tamirinde de müşterilerimize yüksek maliyetler çıkartmıyoruz. Mümkün olan en hızlı ve en pratik çözümü, en uygun maliyetlerle hallediyoruz. Parça değişikliklerinde ise firmanın orijinal parçalarını kullanıyoruz. Üstelik vermiş olduğumuz hizmeti ve parça değişimini 1 yıl servis garantisi altına alarak kendimize olan güvenimizi sizlere de kanıtlıyoruz.

Isıtma konusunda uzman mühendislerimiz ve çalışanlarımızın gayretiyle iyi bir özel servis hizmeti sağlamaktayız. Kombinizin arıza yapması durumunda bize telefonlarımızdan veya internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu iletişimi kurduktan sonra kısa bir süre içinde işlemleri başlatıp, en çabuk şekilde kombinin arıza tespiti için ürünün bulunduğu yere gelmekteyiz. Hemen halledilebilecek bir sorun varsa o an içinde sorunu halledip müşterilerimizin memnuniyetini hemen sağlıyoruz. Eğer sorun daha ciddi ise uzman çalışanlarımız kombiyi söküp servis hizmetlerinin gerçekleştiği yerimize götürüp en doğru çözümü mümkün olan en uygun şekilde halletmektedir. Ürün sizden alındıktan sonra da yine sizleri mağdur etmeyecek şekilde kısa sürede Özel Protherm Servis Avcılar tarafından size ulaştırılmaktadır.

Leave a Comment