İstanbul Mitsubishi Klima Servis Hizmeti

Mitsubishi, üretmiş olduğu klima servisleri ile hem yazın hem de kışın ihtiyaca yönelik olarak müşterilerinin kaliteli ısıtma ve soğutma sistemleri edinmesini sağlamaktadır. Özellikle yazın daha çok tercih edilen klimalar, Mitsubishi Servis tarafından belirli dönemlerde temizlenmekte ve bakımları yapılmaktadır. İstanbul içinde çeşitli ilçelerde hizmet veren bu servisler müşterilerin ihtiyaçlarına daha hızlı çözüm götürmeyi amaçlamaktadır. Mitsubishi Servis Hizmetleri sayesinde klima arızalara ve bakımları kolay bir şekilde giderilmektedir.

Mitsubishi hizmetleri şu şekilde sıralanabilir:
-Mitsubishi klimalar, her son baharda rutin bir bakımdan geçirilmeli ve temizlenmelidir. Bu nedenle yetkili servislerden bu zamanlarda hatırlatma aramaları yapılmaktadır.

-Klima bakımı dışında yaşanan klima arızaları, klimalardan kaynaklanan kötü koku oluşumları nedeniyle müşterilerin arıza kaydı bıraktığı çok görülmektedir. Bu durumda sorunun tespit edilmesi ve arızanın giderilmesi için yetkili bir servis ilgili adrese gitmekte ve yerinde halledemezse klima yetkili serviste tamir edilerek tekrar adrese teslim edilmektedir.

Mitsubishi Servisi Klima Bakımı ve Temizliği
Mitsubishi Servisi klima bakımı ve temizliği konusunda son derece titiz bir çalışma yürütmektedir. Uzun yıllar verimli kullanılabilecek klimalar için İstanbul genelinde hizmet veren Mitsubishi servisleri, klimaların rutin bakımlarının ve filtre temizliklerini yapmaktadır. Bu işlemin bir usta eliyle yapılması son derece önemlidir. Çünkü teknolojik aletler sürekli yenilenmekte ve gelişmektedir. Bu alanda kendini geliştiren firma yetkilileri cihazların hassasiyetine uygun bir bakım yaparak zarar görmelerini engellemektedir.

WEB ADRESİ: http://www.klimamerkez.com

Leave a Comment