İstanbul Arçelik Tamir Servis Merkezi

Arçelik marka ürün kullanıcıları olarak şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Arçelik gibi kaliteli bir markadan hizmet almak günlük hayatı da belli oranda kolaylaştırıyor ve bu ürünler ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığımızda hızlı şekilde servis hizmeti alabiliyor olmamız da bana göre bu markanın sunduğu en büyük avantajlardan bir tanesidir.

Özel Arçelik Servis sayesinde sizler de zamanı boşa harcamadan hizmet alabilir ve ürünlerinizin gerekli kontrollerini yaptırabilirsiniz. Arçelik marka ürün kullanıcısı olarak uzun süredir ne zaman ihtiyacım olsa bu firmayı tercih ediyorum ve sorunsuz bir şekilde servis hizmeti alabiliyorum. Arçelik marka ürünlerinizi sizler de zaman kaybı yaşamadan teslim etmek ve ilk günkü kalitesi ile teslim almak istiyorsanız eğer bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Kaliteden ödün vermeden yoluna devam eden ve deneyimli ekibi ile birlikte fark yaratan bu özel servis firması, tam on yıl önce kuruldu ve on yıldır de farklı şehirlerdeki şubeleri ile çok sayıda insan hizmet vermeyi başardı. Deneyimi ve kaliteyi her daim ön plana çıkaran ve müşterileri ile buluşturmaya devam eden bu özel servis firması, fark yaratan kalitesi ile de sektörün lideri olmayı fazlasıyla hak ediyor.

Kalabalık çalışan kadrosuna düzenli olarak takviyeler yapan ve bu takviyeler ile birlikte daha güçlü bir ekip olarak karşımıza çıkan firma, uygun fiyatları ile de göz dolduruyor. 444 78 56 numaralı çağrı merkezi telefonundan sizler de bu özel firmaya ulaşabilir ve dilediğiniz zaman servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için bu numara haftanın her günü aktif olarak hizmet vermektedir. Ek olarak ücretsiz teknik destek hizmetleri için de bu numarayı tercih edebilirsiniz.

WEB ADRESİ: https://www.arcelik-servis.org

Leave a Comment