Doğan Perde ve Dekorasyon

Ev, ofis ve iş yerlerinin vazgeçilmez en büyük dekorasyon ürünü şüphesiz ki perdelerdir. Perdeler, yalnızca bir dekor ürünü değil hayatın vazgeçilmez bir ihtiyaç gerecidir. Gelişen teknolojiye paralel olarak perde teknolojileri ve perde tasarımları da gelişti. Farklı türlerdeki ve farklı kullanım alanlarına sahip perdeler modern bir tasarım anlayışıyla kendi içerisinde yeni bir moda akımının doğmasına sebep oldu. Bu denli öneme kavuşmuş olan perde tasarımları beraberinde bunu ranta çevirmek isteyen sahte perdecilerin türemesine ve buna bağlı olarak da kalitesiz malzeme ve kalitesiz işçiliğin doğmasına da  sebep oldu. Bunların sonucunda da emek, para ve heveslerinizin çöpe gitmesine kadar gidebilecek tehlikeler türemiş oldu.

dogan-perde

Bütün bunlarla beraber gelişen teknolojileri yakından takip edip bunu perde sektöründe en iyi şekilde uygulayan ve yılların birikimini yeni teknolojilerle harmanlayan bir çok kaliteli firma da mevcut. Bunlardan birisi de Doğan Perde ‘dir. Maltepe/Küçükyalı da 250 metrekarelik showroom’u ile başta Bostancı ve Küçükyalı olmak üzere İstanbul Anadolu Yakası’nın tamamına en yeni teknolojilerle perde temizleme, perde montajı ve perde tamiri hizmetleri veren kuruluş aynı zamanda karo halı, duvardan duvara halı, döşemelik kumaş, duvar kağıdı gibi her türlü dekorasyon ürünlerine yönelik hizmetler de sunmaktadır. Stor perde, zebra stor perde, jaluzi perde, tül perde, dikey perde, japon perde, kış bahçesi perdeleri, dikey perdeler ve fon perdeler firmanın en çok talep gören perde türleri içerisinde yer almaktadır.

Her türlü perde ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak olan Doğan Perde en kaliteli markaları en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmakta, belli zaman aralıklarında düzenlediği perde kampanyaları ile de önemli fırsatlar sunmaktadır. Perde sponsorluk hizmetleri de veren Doğan Perde’ye doganperde.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment