Buderus Servis

Kombi markalarında lider konumda olan Buderus ürettiği kombilerin ne kadar kaliteli ve uzun ömürlü olduklarını çok iyi bilmekteyiz. Özellikle kombi konusunda müşterilerini memnun etmek adına yaptıkları çalışmalarla Buderus servis noktalarında iyileştirmeler yaparak kalitesinden asla ödün vermemek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bu çalışmalarını 1975 yılından beri sürdüren Buderus Kombileri ile gelecek için hazırız sloganı ile satış oranlarında son yıllarda ciddi derecede artış sağlamakladır.
Buderus servis konusunda ne kadar önemli çalışmaları yaptığından bahsettik. Özellikle kombileriniz ile ilgili problemlerinizi çözebileceğiniz servis ağını geniş tutması sayesinde yaşadığınız şehrin herhangi bir ilçesinde anında servis hizmeti noktası bulabilirsiniz.

Bizler Özel Buderus Servis olarak sizlerin kombi ile alakalı olan sorununuza anında cevap verebilen bir sistemle çalışmaktayız. Bünyemizde çalıştırdığımız personellerimiz her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için gerekli eğitimlere tabii tutulmaktadır. Bu sebeple özellikle Buderus servis konusunda çok iyiyiz diyebiliriz.

Bizlerden talep ettiğiniz tüm desteklerde ( tamir, kurulum ve bakım ) 7/24 hızlı bir destek alabilirsiniz. Üstelik Kombinizle alakalı parça değişimlerinde tam bir yıl parça garantisi vermekteyiz. Buderus Kombinizin akıllı bir sistemle çalıştığının altını çizmek isteriz. Bizleri aradığınız zaman sizlere soracağımız ‘’ Buderus kombi arıza kodu ‘’ bunu bize bildirmeniz durumunda hızlı bir aksiyon alınabilir. Örneğin, Buderus Kombinin ekran görüntüsünde ‘’ Arıza 1 ‘’ yazıyorsa muhtemelen baca çekişinde sorun vardır. Hemen ilgili fan motorunun değişmesini sağlayabilmekteyiz.

Leave a Comment