Bej Rengi Boyalar

Uzun süredir kullandığım çalışma odamı yenilemenin vakti geldi diye düşünüyorum ve bunun için çok fazla masraf yapmadan ancak görselliği de geri plana atmadan bir çalışma yapmak istedim ve boya işi ile başladım. Bej rengi boya seçimi ile doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum ve en azından görsel bütünlüğü belli ölçüde sağladım diyebilirim. KolayDekor.com sitesinde yer alan alternatif boyalara da göz attım ve sizlerin de göz atmasını tavsiye ederim çünkü geniş bir yelpaze var ve seçim yapmanı da bu sayede çok daha kolay hale geliyor.

kolay-dekor

Kendimi motive etmek adına zaman zaman ofisimde bu tip değişiklikler yapıyorum ve bunun için de internet sitelerinden yardım almayı tercih ediyorum.

Bej rengi boya tercihimin yanı sıra yine KolayDekor.com sitesinde ziyaretçiler için özel olarak hazırlanmış galeri bölümünde yer alan farklı renklere de göz attım ve bu renkler arasından tercihlerimi yaparak diğer odalar için de özel bir çalışma yaptığımı düşünüyorum. İnternet teknolojisini kullanarak sizler de dekorasyon çalışmalarına çok daha kusursuz bir şekilde yön verebilir ve çok daha kaliteli yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

http://www.kolaydekor.com bu adresi tavsiye edebilirim, sürekli güncel içerikler ve dekorasyon çalışmalarının yer aldığı özel galeriler sizlere sunuluyor ve site ücretsiz olarak hizmet veriyor. Detaylar için verdiğim linki kullanabilir ve sizler de yaşam alanlarınız için ilk adımı atabilirsiniz.

Leave a Comment