Battaniye Modelleri

Kış aylarının gelmesi ile birlikte dolaplardan yavaş yavaş çıkmaya başlayan battaniyeler satış patlaması kırıyor. Bu patlama ile birlikte bizler de site olarak farklı modelleri sizinle buluşturmaya karar verdik. Kumaş yapıları gereği battaniyeler daha kalın ve daha koruyucu bir yapıya sahip bu yüzde genellikle kış aylarında kullanılıyor ancak unutmadan eklemek gerekiyor battaniyeler yaz aylarında da tercih edilebilir fakat kumaş yapısı bu durumda biraz daha ince seçilmelidir.


Kış aylarında seçim yapabileceğiniz en özel modellerden bir tanesi ile sizleri tanıştırmak istiyorum ve bu model ile birlikte sizler de kış aylarını sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz diye düşünüyorum.

Örgü battaniye modelleri son dönemlerin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Adından da kolayca anlaşılacağı gibi tamamen el örgüsü olan ve sık dokunan bu battaniyeler ile birlikte kış aylarında daha koruyucu bir ürüne sahip olabilirsiniz. Renk seçimini yapmakta çok fazla zorlanacağınızı zannetmiyorum çünkü markalar bu konuda sizlere fazlasıyla yardımcı oluyor ve renk alternatifleri konusunda rahat davranıyorlar.

Battaniye modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve diğer modelleri incelemek isterseniz sizler de sitemizin galeri bölümünü kullanabilirsiniz. Daha sıcak bir kış ayı için tercih etmeniz gereken en özel ürünlerden bir tanesi battaniyeler ve fiyat olarak da çok uygun rakamlara sahip olduklarını eklemek istiyorum…