Ariston Beyaz Eşya Teknik Servisi

Teknolojinin beyaz eşya bağlamında insanların yararına kullanılmasında en büyük katkıyı sağlayan markalardan biri olan Ariston, dünya üzerinde hemen her bölgede konfor sağlamaya ve yaşamın standartlarını belirlemeye üstün bir başarıyla devam ediyor. Ariston’ un dünyanın bütününe sunduğu hizmetlerin bir parçası olarak faaliyetlerini sürdüren Ariston Servis merkezi, markanın dünya üzerinde kabul görmüş ilke ve prensiplerinin başarılı takipçisidir.

Ariston markasına sahip tüm beyaz eşya ürünlerinin, İstanbul Anadolu Yakasındaki teknik servis ve bakım hizmetlerini yürütmekte olan Fatih Ariston Servis merkezi, kendisine ulaşan tüm hizmet taleplerini her gün ve her saat olmak üzere, dakikalar içerisinde yanıtlayabilecek potansiyele sahiptir. Sürekli olarak değişmeye devam eden günümüz koşullarına, eş zamanlı bir şekilde adapte olmakla birlikte, genelde tüm gelişmelerin öncelikli hizmet sunucusu olmaktadır.

Temsilcisi olduğu markanın ilke ve prensiplerine yakışır bir şekilde, sektörünün taklit edilen hizmet yapısını oluşturmuş olan firmamız, sürekli olarak oluşan yeni ihtiyaç türlerine özel olarak yeni çözümler oluşturmaya devam ediyor. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti en kısa süre içerisinde alabilmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Ariston Servis merkezi, ülkemiz koşullarıyla, dünya standartlarını birleştiren bir hizmet yaklaşımıyla, benzersiz bir hizmet yapısı oluşturmayı başarmıştır.

Her türlü soruna çözüm üretebilme kapasitesine sahip olarak yapılandırılmış, gezici üniteleriyle, yaşam kalitenizin güvencesi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, markanın ileri teknolojisine hakim, uzun hizmet yıllarına dayanmakta olan birikim ve sektörel deneyimle, benzersiz bir hizmet yaklaşımı oluşturmayı başarmıştır.

Leave a Comment