1 Yıl Garantili İzmir Bosch Servis

İzmir’de en fazla satılan ürünler arasında yer alan Bosch ürünleri, birçok farklı kategoride üretilen kaliteli ve tasarımlarıyla cazip ürünlerdir. Evinizin her türlü elektronik eşya ihtiyacında başvurabileceğiniz Bosch firması, uzun yıllara dayanan deneyimi, dayanıklı ürünleri ve müşterisini düşünerek tasarladığı cihazlarıyla ön plana çıkmaktadır. İzmir’de en çok tercih edilen firmalar arasında zirvedekilerden birisi olan Bosch, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünler tasarlamaktadır.

Servis ihtiyacı doğması durumunda firmamız Bosch Servis İzmir bölgesine deneyimli ekiplerle, kaliteli ve hızlı bir hizmet sunacaktır. Mobil ekiplerimiz talebinizle birlikte hızlıca adresinize gelerek en acil tamir ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Bosch Servis İzmir hizmetimiz, markanın tüm ürünlerine hakim ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Konusunda deneyimli ekiplerimiz, Bosch ürünlerinde uzmanlaşmış, markanın çıkardığı her yeni ürünü takip ederek bu ürünlerle ilgili gelişmeyi sürdüren, yenilikçi, dinamik ve genç bir kadroya sahiptir.

Tamir sürecimiz orijinal yedek parçalarla gerçekleştirilmekte ve 1 yıl parça garantisi sunulmaktadır. Adresinize hızlı bir şekilde gelen ekiplerimiz, arızanın ne olduğunu detaylı bir şekilde inceleyerek tamir sürecine geçiş yapacak ve cihazınızın en kısa süre içerisinde onarımını sağlayacaktır.

Firmamıza 444 88 48 numaralı telefondan ulaşarak, arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Sizin için haftanın 7 günü 24 saat çalışan firmamız personelleri en acil arızalarınızda dahi kısa süre içerisinde adresinize gelerek cihazınızın tamiratını gerçekleştirecektir. Bosch servis İzmir işlerimizin tamamında hızlı ve kaliteli bir hizmete imza atıyoruz. Profesyonel hizmet kalitesine sahip bir firmayla çalışmak istiyorsanız mutlaka bizi arayınız.

Web: Boschservisizmir.co

Leave a Comment